گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , آبان ۲۰ ۱۳۹۸
خانه / رازیانه طبیعی / تولید کننده رازیانه طبیعی

تولید کننده رازیانه طبیعی

تولید کننده رازیانه در ایران که ۹۰ درصد محصول را روانه بازار می نماید، استان همدان است. دُرگیاه نیز تولید و فروش عمده این گیاه دارویی را در این منطقه از کشور انجام می دهد.

تولید کننده رازیانه

تولید کننده رازیانه سبز ایرانی

این مجموعه به عنوان تولید کننده رازیانه سبز ایرانی و توزیع کننده این محصول به سراسر نقاط فعالیت می نماید. فروش گیاه دارویی رازیانه توسط ما به صورت عمده ای بوده و تمامی نواحی را پوشش می دهد.
همه متقاضیان می توانند از طریق خرید مستقیم گیاه بادیان از استان همدان، با وجود مزیت های این روش خرید، از مطلوبیت های آن بهره مند گردیده و خریدی خوشایند را تجربه نمایند.
اثرات مثبت و بی نظیر رازیانه بر سلامتی افراد و آگاهی بیشتر در سال های اخیر نسبت به این موضوع، موجب گرایشی بیش از پیش نسبت به استفاده از این گیاه و فراورده های مربوطه شده است.

تولید کننده رازیانه

فروش عمده رازیانه از قطب کشت و تولید

با توجه به بستر موجود در اقلیم تولید انبوه رازیانه یا بادیان ایران در غرب کشور، فروش عمده رازیانه از قطب کشت و مقر تولید هزاران تنی صورت می گیرد. از این رو خریداران عمده محصول که در تمامی استان ها استقرار دارند نیز نسبت به تهیه آن از رأس مشتاق می باشند.
نقاطی معدود و پراکنده نیز در سطح کشور رازیانه را در حجمی بسیار کمتر از مقر اصلی، تولید می نمایند. که اغلب در همان دیار توزیع و مصرف می گردد.

تولید کننده رازیانه

خرید عمده رازیانه مرغوب کشور به صورت مستقیم از همدان

یکی از امور تجاری مهم پیرامون این محصول خرید عمده رازیانه مرغوب از مقر تولید به صورت مستقیم از همدان می باشد. نرخی پایین تر از دیگر نقاطی که اقدام به پخش عمده می نمایند، یکی از مزایای تهیه از حیطه تولید است.
یکی از سوال هایی که مطرح می باشد این است که آیا تولید رازیانه در کشور جای رشد بیشتری نیز دارد؟ در پاسخ به این پرسش می توان گفت که با توجه به ظرفیت ها و امکانات و توانایی های موجود، امکان افزایش تولید و بهینه سازی مسیرهای فروش داخلی و خارجی محصول با یک برنانه ریزی صحیح و یک همت از سوی مسئولین و همه فعالان، وجود دارد.

تولید کننده رازیانه

صادرات رازیانه ایران

با توجه به مصرف جهانی رازیانه و همچنین فراوری های مختلف و گسترده ای که بر روی آن در نقاط متعدد جهان صورت می گیرد، کشورهایی مانند ایران و سایر تولید کنندگان اقدام به صادرات آن می نمایند.
این گیاه دارویی را می توان معجونی از خواص مختلف دانست که در این دانه های معطر و خوش طعم جای گرفته اند. فوایدی که موجب شده از گذشته های دور به عنوان یکی از گیاهان مطرح در طب سنتی نیز مورد توجه قرار گیرد.

تولید کننده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه درجه یک طبیعی

قیمت رازیانه درجه یک کشور هم اکنون در بازار از مرز ۱۳۰۰۰ تومان گذشته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

گیاهان دارویی دُرگیاه