گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , آبان ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / گیاه دارویی رازیانه / فروش عمده گیاه دارویی رازیانه شیرین

فروش عمده گیاه دارویی رازیانه شیرین

فروش عمده گیاه دارویی رازیانه شیرین در بازارها صورت می گیرد. تفاوت میان گیاه دارویی رازیانه شیرین و رازیانه تلخ چیست؟ آیا این گیاه به صورت عمده به فروش می رسد و می توان آن را با خرید مستقیم و بدون واسطه به میزان قابل توجهی تهیه نمود؟

فروش عمده گیاه دارویی رازیانه

رازیانه به نام بادیان نیز شناخته می شود و یکی از گیاهانی است که از نظر جنبه دارویی و همچنین ارزش غذایی اهمیت بسیار زیادی برای افراد دارد.
این گیاه به میزان قابل توجهی برای مصرف کنندگان به خصوص بانوان مفید بوده و در نتیجه استفاده از آن به مروز زمان افزایش می یابد.
به خصوص اینکه بسیاری از مصرف کنندگان نتایج مستقیم استفاده از آن را تجربه کرده اند که این به معنی اثربخشی این داروی گیاهی مفید می باشد.
رازیانه می تواند به دو صورت رازیانه شیرین و تلخ وجود داشته باشد اما تفاوت آن ها در چیست؟

تفاوت رازیانه تلخ و رازیانه شیرین

مسلماً خواص فیزیکی هر ماده ای را ترکیبات شیمیایی آن تشکیل می دهد. بنابراین زمانی که گیاه رازیانه طعم شیرین می دهد از نظر ترکیب شیمیایی با نوع تلخ متفاوت خواهد بود.
در مورد رازیانه شیرین مقدار آنتون تشیکل دهنده بیشتر خواهد بود و در نتیجه طعم شیرین تری در مقایسه با رازیانه تلخ خواهد داشت.
اما نکته اینجاست که از نظر خواص درمانی بین این دو نوع رازیانه تفاوت چندانی وجود ندارد. بنابراین می توان از آن ها برای درمان اختلال های فراوانی چون بهم ریختن هورمون های زنانه، دردهای اندام های داخلی و گرفتگی مجراهای تنفسی استفاده نمود.
از سوی دیگر داشتن انواع ویتامین ها و مواد معدنی در گیاه رازیانه می تواند این گیاه را یک داروی موثر برای تقویت نیازهای بدن معرفی نماید.

فروش عمده گیاه دارویی رازیانه

با توجه به کاربرد این گیاه در صنعت داروسازی و همچنین استفاده از آن به صورت مکمل غذایی یا یک داروی گیاهی بسیار موثر، تولید این گیاه در کشور احساس می شود.
در کنار تولید مرغوب این محصول نیاز است تا تولیدات به عمل رسیده به میزان مناسب و با تراکم صحیح در جای جای کشور قابل دسترس باشند.
از این جهت، فروش رازیانه به صورت مستقیم و عمده می تواند خریداران را به آسانی و با البته با قیمت مناسب به محصول برساند.
گیاه دارویی رازیانه که در حال حاضر برای بسیاری از کشورها نیز به عنوان ادویه قابل استفاده است این قابلیت را دارد که یک تولید صادراتی نیز باشد.

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید گیاه رازیانه

خرید گیاه رازیانه از محل تولید

خرید گیاه رازیانه از محل تولید انبوه آن در همدان به آسانی امکانپذیر است. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

گیاهان دارویی دُرگیاه