گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج شنبه , آبان ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / رازیانه طبیعی / قیمت رازیانه درجه یک طبیعی

قیمت رازیانه درجه یک طبیعی

قیمت رازیانه درجه یک کشور هم اکنون در بازار از مرز ۱۳۰۰۰ تومان گذشته است. فروش فراورده های طبیعی رازیانه هم در خرید عمده دارای قیمت های متنوعی در کشور هستند.

قیمت رازیانه

امتیاز خرید رازیانه تازه از تولید کننده

خرید رازیانه تازه از تولید کننده آن باید دارای چه مطلوبیت ها و ویژگی هایی نسبت به سایر مراکز فروش باشد تا روش خرید مستقیم را از سایر روش های تأمین گیاه متمایز سازد؟
مهمترین مشخصه در محصولی که بدون واسطه خریداری می شود همانگونه که همگان نیز انتظار دارند، نرخ مناسب آن است. می توان اطمینان یافتن از اصالت این کالا یا محصول را نیز جزو امتیازها به حساب آورد.
از نظر بسیاری از فعالان نیز نمی توان صرفا روی قیمت متمرکز شد و مواردی نظیر سطح کیفی که در گیاهان دارویی پر اهمیت هستند را نادیده گرفت. پس تازگی در کنار کیفیت خوب و بهای متناسب، می تواند خرید باب میل مشتری را سبب شود.

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه خشک با سورت درجه یک

قیمت رازیانه خشک سورت شده نوع درجه یک در محدوده مربوط به تولید در هفته های گذشته بیشتر از ۱۲۵۰۰ تومان عرضه شده است. با توجه به اینکه در دو دوره اخیر شاهد کم شدن تولید بادیان در کشور بوده ایم، این مسأله در نرخ مربوطه تأثیر داشته است.
استفاده کنندگان از گیاهان دارویی به خوبی می دانند که برای نتیجه گیری مطلوب از مصرف این اقلام گیاهی، کیفیت بالا نقشی مهم دارد. از این رو در پی نوع درجه ۱ انواع آنها هستند تا بتوانند اثر یا اثرات ناشی از آن ها را به بهترین شکل مشاهده کنند.
رازیانه هم با ظرفیتی که از نظر درمان کنندگی و یا پیشگیری کنندگی از بسیاری بیماری ها دارد، می بایست از حیث مرغوبیت به نحوی باشد که بتواند بهره مندی مورد نظر افراد را باعث شود.

قیمت رازیانه

فروش عمده رازیانه به شهرهای کوچک و بزرگ ایران

قطب رازیانه کشورمان علاوه بر اینکه کشت گسترده این محصول را عهده دار بوده و از این نظر زبانزد می باشد، فروش عمده رازیانه را به شهرهای کوچک و بزرگ نیز به طور مستمر انجام می دهد.
چگونگی بازار خرید و فروش رازیانه و دیگر گیاهان دارویی بستگی زیادی به این دارد که سطح آگاهی ها در خصوص مزایای نهفته در این گیاهان چه میزان است.
در صورتی که شاهد بالا رفتن سطح اطلاعات عموم مردم باشیم، خصوصا افرادی که در پی درمان برخی مشکلات سلامتی خود هستند، می توان شاهد رونق بیشتر بازار گیاهان دارویی بود و همچنین شاهد جایگزینی داروهای گیاهی به جای انواع شیمیایی داروها که عوارض منفی را نیز همراه با خود دارند.

قیمت رازیانه

قیمت بادیان یا رازیانه سبز در سال ۹۸

سال ۹۸ در هفته های پیش از برداشت برخی در انتظار افت چشمگیر قیمت رازیانه همزمان با ایام برداشت و ورود آن به بازار بودند. اما هم اکنون که روزهای ابتدایی خرید و فروش بادیان معطر و تازه همدان می باشد.
نزد فعالان این حوزه نرخ های موجود در بازار مهم می باشد. خصوصا در مواقعی چون ابتدای ورود بار جدید و تازه که تغییر قیمتی محتمل است. سال ۹۸ را می توان از حیث کیفیت رازیانه سالی خوب اما حجم تولید آنچنان زیاد نمی باشد. خصوصا اگر بخواهیم میزان تولید را با سال هایی نظیر ۹۶ مقایسه نماییم، کاهش حجم تولید را بیش از پیش لمس خواهیم کرد.

قیمت رازیانه

فروش رازیانه همدان به بازار خارجی و داخلی

بازارهای هدف در مورد رازیانه شامل داخل و خارج می باشند. فروش رازیانه می بایست پیرو تولیدی بهینه تر از لحاظ کمی و کیفی، دارای گستردگی و رونقی بیش از این باشد.
به طور نمونه می توان در صنعت داروسازی با توجه به قابلیتهای زیاد گیاه، شاهد ورود حجمی بیش از این باشیم. نگاهی به فواید مهم مربوط به سلامتی که در دانه های خوش عطر و طعم بادیان نهفته می باشد، این مهم را ثابت می کند.
عرضه به بازارهای خارجی و خارجی را می توان بسیار بهتر از این نیز ملاحظه نمود. البته کشورهایی هستند که حد اکثر بهره را از این گیاه ارزشمند می برند.

قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده رازیانه

تولید کننده رازیانه طبیعی

تولید کننده رازیانه در ایران که ۹۰ درصد محصول را روانه بازار می نماید، استان …

دیدگاهتان را بنویسید

گیاهان دارویی دُرگیاه