گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , آبان ۱۷ ۱۳۹۸
خانه / رازیانه تازه / فروش رازیانه معطّر و تازه همدان

فروش رازیانه معطّر و تازه همدان

فروش رازیانه معطّر و سبز ایرانی که به صورت تازه از استان همدان انجام و به همه بازارها روانه می گردد همراه با قیمت مورد نظر مشتریان خرید مستقیم بوده و خدمتی مستمر در طول سال می باشد.

رازیانه معطّر

خرید رازیانه تازه همزمان با قیمت های جدید

طبق تمامی سنوات قبل که شروع پخش رازیانه تازه برداشت شده از خاستگاه آن با تعیین ارقام قیمتی جدید بوده است، در این دوره هم بهای مشخص شده در حیطه کشت، مشخص کننده اعداد ریالی بازار فروش در کل استان ها می باشد.
خرید رازیانه تازه به نحوی در حال انجام می باشد که بعضی خریداران دائمی با مدتی صبر و پیگیری ارقام روزها و هفته های نخستین پس از برداشت بادیانه کشورمان، مشغول تأمین این گیاه دارویی ناب و ارزشمند هستند.
در خصوص شرایط خاص ریالی این محصول در بازارها می توان به سال ها و دوره هایی اشاره کرد که ورود رازیانه تازه، شروعی بوده بر سیر صعودی اعداد قیمتی و یا حتی افزایش آن به صورت جهشی و یکباره، که از علتهای اصلی می توان به تولید کم اشاره نمود.

رازیانه معطّر

بازار فروش عمده رازیانه در ماه های آینده

طی ماه های پیش رو بازار فروش عمده رازیانه معطّر ایرانی چگونه خواهد بود؟ آیا پاسخ روشنی می توان به این سوال داد؟ آیا شرایط بهای این گیاه در هفته ها و ماه های آتی قابل پیش بینی است؟
طبیعتا بسیاری علاقمند هستند تا پیش بینی دقیقی از بازار آینده محصول در اختیار داشته باشند. تا برنامه ریزی دقیقی برای کسب و کارشان انجام دهند. اما واقعیت آن است که امکان اطلاع دقیق از وضعیت آینده وجود ندارد.
شاید برخی اظهارات و حدس و گمان هایی که به صورت کلی صورت می گیرد، به واقعیت برسد. تنها گذر زمان است که تعیین کننده شرایط بازار داد و ستد گیاهان دارویی برای ایام آتی اشت.

رازیانه معطّر

قیمت رازیانه در سال ۹۸

ماه های گذشته خصوصا ماه های مربوط به شش ماهه نخست سال که محصول موجود در بازارها نیز مربوط به آخرین برداشت و سال قبل بوده است، قیمتها در قیاس با پارسال، شرایط نسبتا با ثباتی را گذراندند.
می توان برای دوره فروردین تا شهریور میانگین ۱۲۶۰۰ تومانی را برای انواع کیفی رازیانه سورت ذکر نمود. در صورت ادامه روند ماه های گذشته، می توان این شرایط را برای ایام پیش رو نیز انتظار داشت.
سال ۹۸ از نظر قیمت گیاه رازیانه در منطقه تولید و بازار فروش محصول در سطح کشور، با سال های ۹۶ و ۹۷ تفاوت هایی داشته است. اگر فراوانی حجم تولید محصول و نرخ پر نوسان را به ترتیب از خصوصیات سالهای ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ بدانیم، سال ۹۸ اینگونه نبوده است.

رازیانه معطّر

خرید رازیانه در تهران

دست یابی به اکثریت حوزه های تجاری مانند گیاهان دارویی در پایتخت کشور آسان است. زیرا حکم مرجع بازارها را دارد. از طرفی بسیاری افراد قصد دارند خرید خود را از این شهر انجام دهند.
خرید گیاه دارویی رازیانه در تهران هم امری است که توسط عده زیادی از خریدارهای کلی و جزئی به طور مستمر صورت می گیرد. مرکزیت این موضوع نیز بازار بزرگ پایتخت می باشد که بخشی از آن به اقسام گیاه دارویی اختصاص دارد.
برخلاف محل تولید رازیانه که عرضه به شکل عمده می باشد، از بازار تهران می توان به صورت جزئی نیز خرید انجام داد.

رازیانه معطّر

فروش رازیانه معطّر ایرانی به بازار خارجی

عطر خوش رازیانه از مشخصات برجسته گیاه است. از همین رو یکی از موارد پر شمار مصرفی نیز اسانس گیری از آن است. که در بسیاری نقاط جهان این امر صورت می گیرد.
فروش رازیانه معطر و مرغوب ایرانی به بازار خارجی در کنار بازار داخل، جزو یکی از فعالیت های فعالان بخش تجارت این کالای صادراتی است. مشتریان آن سوی آب ها با تسلط و علم به این موضوع که چه فواید پر شماری در این دانه های ارزنده نهفته است، اقدام به خرید نموده و بهترین مصارف را انجام می دهند.
از جمله امور مهم در بحث بازار خارجی، صادرات گیاهان دارویی همچون رازیانه ایران می باشد که در راستای موضوع صادرات غیر نفتی هم حائز اهمیت می باشد.

رازیانه معطّر

رازیانه از کجا بخرم

بهترین مکان برای خریداری رازیانه کدام است؟ جهت تأمین رازیانه به صورت جزئی و کلی به کجا مراجعه نماییم؟
گاهاً سوالات اینچنینی برای برخی پیش می آید. که نمی توان یک پاسخ کلی به این پرسش ها داد. بهترین مکان را برای این امر می بایست با توجه به حجم خرید، محل یا مکانی که قصد خرید وجود دارد و یا دیگر موارد انتخاب شود.
از تمامی شهرهای کوچک و بزرگ که دارای مراکز فروش زیادی هستند، می توان به صورت جزئی رازیانه را خریداری کرد. اما اگر قصد خرید عمده وجود داشته باشد، بعضی از مراکز استان یا مرکز تولید این محصول، جهت تهیه رازیانه می توانند مناسب ترین گزینه باشند.
بازارهای سنتی از قدیم نیز مرکزیتی برای فروش اقسام گیاه دارویی محسوب می شده اند. که هم اکنون هم این روال برقرار است.

رازیانه معطّر رازیانه معطّر

فروش بادیان سبز همدان با قیمت خرید مطلوب

مرجع فروش بادیان تولیدی کشورمان از گذشته های دور نیز استان همدان بوده است. عرصه ای که مرکزیتی برای پخش به سراسر نقاط ایران است. گیاه دارویی بادیان سبز از گستره تولید آن با قیمت مطلوب مشتریان توزیع می شود.
در حال حاضر دسترسی از دورترین نواحی به حوزه تولید بسیاری از گیاهان دارویی میسر می باشد. همانند بادیان یا رازیانه معطّر کشورمان که خرید مستقیم آن توسط همه متقاضی ها در حال انجام است.

رازیانه معطّر رازیانه معطّر

شرایط بازار رازیانه در سه سال اخیر

برای سه سال گذشته یعنی سال های ۹۶، ۹۷ و ۹۸ می توان شرایط گوناگونی را از حیث اینکه وضعیت رازیانه در بازار چگونه بوده است، مطرح نمود.
انواع شرایط از منظر تولیدی و قیمتی در این سه سال تجربه شد. حجم تولید زیاد که دلیل اصلی کاهش نرخ رازیانه سورت تا مرز ۴۰۰۰ تومان در سال ۹۶ شد تا کاهش تولید در سال های ۹۷ و ۹۸ که موجب گذر بهای آن از ۱۳۰۰۰ تومان هم گردید.
در سال ۹۸ طی ۷ ماه نخست سال افت و خیز سال قبل بروز ننموده است. جمع کثیری از مشریان و خریدارهای محصول، نیمه دوم سال را برای خرید عمده انتخاب می کنند.

رازیانه معطّر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید رازیانه تازه

خرید رازیانه تازه و سبز همدان

خرید رازیانه تازه از محل اصلی تولید و فروش برای خریداران به جهت اینکه محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

گیاهان دارویی دُرگیاه