گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , آبان ۱۸ ۱۳۹۸
خانه / رازیانه ایران / مرکز تولید و محل فروش رازیانه سبز و ممتاز ایران

مرکز تولید و محل فروش رازیانه سبز و ممتاز ایران

محل فروش رازیانه و مرکز تولید رازیانه سبز و ممتاز ایران توانسته هر ساله در غرب ایران هزاران تن از این گیاه دارویی ارزشمند و بی نظیر را روانه بازارها نماید. همدان به عنوان قلمرو رازیانه کشور افزون بر ۹۰ درصد آن را کشت و تولید می نماید و سرآمد مراکز خرید رازیانه کشور است.

محل فروش رازیانه محل فروش رازیانه

فروش رازیانه از مرکز تولید

مرکزیّت و منطقه کشت گیاهان دارویی می تواند محلی مناسب به منظور تأمین عمده محصولات با قیمتی مطلوب باشد. رازیانه نیز در قلمرو تولید، دارای چنین خصوصیتی است. فروش رازیانه از پهنه تولید آن به عنوان یکی از خدمات اصلی دُرگیاه می باشد. قیمت رازیانه در بازار متفاوت از بهای آن در اقلیم تولید است.
تولید کننده چندین قلم از گیاهان دارویی ارزشمند، استان همدان می باشد. کشاورزان زیادی کشت این گیاه در خطّه مذکور را بر عهده دارند. هر ساله حجم فراوانی از رازیانه همدان وارد بازار داخلی و خارجی می شود.
در داخل کشور استان هایی نظیر فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان، تهران، کردستان، البرز، مرکزی، آذربایجان غربی، اردبیل، خوزستان و کرمان در صدر خریداران رازیانه همدان هستند.

محل فروش رازیانه

قیمت ارزان در محل فروش رازیانه

عرضه محصول رازیانه به شکل خرده و عمده در سطح کشور، شامل مکان های بسیاری می شود. در واقع فروش این گیاه دارویی، حتی فروش عمده آن نیز محدود به استان همدان نمی باشد. اما از آن جا که مرجع فروش این فرآورده این استان می باشد، انبوهی از خریداران را ترغیب به تأمین مستقیم نموده است.
قیمت ارزان در محل فروش رازیانه، نکته ای است که سبب تمایز این خطه با بازارها شده است. قیمت انواع کیفی رازیانه سورت شده در همدان طی ماه های قبل بیش از ۱۰۰۰۰ تومان بوده است. قیمت ارزان تر محل تولید، نسبت به سایر مناطق و استان ها، بارزترین مشخصه محل فروش رازیانه ایران است.
قیمت خرید رازیانه از بازارهای سنتی همواره درصدی بالاتر از اعداد نرخ آن در گستره تولید می باشد.

محل فروش رازیانه

خرید مستقیم رازیانه سبز ایرانی

به واسطه وجود مراکز فروش رازیانه در ناحیه تولید، می توان خرید رازیانه سبز ایرانی را به طور مستقیم با وجود سکونت و حضور در هر کجای کشور، از همدان انجام داد. عرضه این گیاه دارویی علاوه بر داخل کشور، بازار خارجی را نیز شامل می شود. چندین کشور در منطقه مشتریان ثابت رازیانه ایران هستند.
فروش رازیانه اغلب به صورت سورت بوده و عده کمی نیز نوع سورت نشده (بحال خود) را خریداری می نمایند.
با توجه به اینکه خواص دارویی گیاهانی نظیر رازیانه و برتری آنها نسبت به داروهای شیمیایی، بیش از پیش مشخص شده است، در صورت اندیشیدن تمهیداتی، رونق بیشتری شامل بازار این گیاه دارویی می شود. صنعت داروسازی می تواند بهره بسیار بیشتری از این گونه گیاهان ببرد.

محل فروش رازیانه

بازار فروش رازیانه یا بادیان ایرانی

بازار فروش رازیانه یا بادیان ایرانی در یک دهه اخیر در قیاس با قبل از آن شرایط مطلوب تری یافته است. بادیان یا بادیانه یا رازیانه به همراه چندین نام دیگر که در هر منطقه ای با گویش و لهجه خاصی آن را می نامند، گیاهی معطر و خوش طعم است. دانه هایی سبز رنگ که در قدیم هم در منازل کاربردهای گوناگونه داشته است.
با گذشت زمان، فواید گسترده آن بیش از پیش عیان گشت. در حال حاضر از این محصول استفاده های بسیار وسیعی می شود.

محل فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش رازیانه

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه سورت از ۴۷۰۰ تا ۱۲۹۰۰ تومان در فروش عمده از قطب تولید رازیانه …

گیاهان دارویی دُرگیاه