گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , آبان ۲۰ ۱۳۹۸
خانه / گیاه رازیانه / فروش گیاه رازیانه از گستره تولید

فروش گیاه رازیانه از گستره تولید

فروش گیاه رازیانه با روش توزیع مستقیم از مرکز تولید و خرید و فروش عمده محصول ارزشمند رازیانه سبز همدان که از نظر قیمت نیز توانسته سبب جلب رضایت خریداران در سراسر کشور گردد، رو به گسترش است.

فروش گیاه رازیانه

قیمت خرید دانه رازیانه تازه از گستره تولید

در مدتی که از ابتدای سال تا به حال گذشته است و در آستانه ورود رازیانه تازه به بازار هستیم، قیمت خرید دانه رازیانه از محور و گستره تولید انبوه بادیانه کشور روندی نسبتا صعودی داشته است. روزهای پیش رو هم می تواند مثل دوره های قبل، ایام تغییر بهای محصول باشد.
ارقام ۱۱۸۰۰ تا بیش از ۱۳۰۰۰ تومان اختصاص به ۶ ماهه نخست سال دارد. در حالی که اگر مقطع تولید را یک نقطه عطف قیمتی لحاظ کنیم، ۶ ماهه دوم می تواند روندی دیگر را در پیش بگیرد.
استان های تهران، خراسان، فارس و اصفهان حجم بسیار زیادی از رازیانه تولیدی همدان را هر سال به خود اختصاص می دهند.

فروش گیاه رازیانه

وضعیت فروش گیاه رازیانه سبز همدان در بازار

به غیر از اینکه گیاهان دارویی دارای یک شرایط کلی مشابه در تلاطم هایی می باشند که گاها در بازارها پیش می آید، برخی اقلام مانند رازیانه همواره مورد توجه هستند. زیرا از نظر گسترده بودن قابلیت های مختلف، جزو گیاهان مطرحی است که می توان فراوری های متعدد را نیز روی آن انجام داد.
همچنین با جستجویی در نوع مصارفی که از این گیاه صورت می گیرد متوجه می شویم که موارد زیادی را پوشش داده و استفاده های زیادی از آن می شود. از این رو وضعیت فروش گیاه رازیانه سبز همدان در بازار ایران مطلوب بوده و ظرفیت و توان بهبود شرایط آن نیز وجود دارد.

فروش گیاه رازیانه

قیمت رازیانه در سال ۹۸

در سال های قبل نیز از جمله مواردی که جستجوی زیادی در خصوص آن صورت گرفته، بهای رازیانه در آن سال خاص بوده است. فعالان و خریداران این گیاه ارزشمند دارویی به فضای مجازی هم رجوع می نمایند تا بتوانند از منابع گسترده تری استعلام خود را انجام دهند.
قیمت رازیانه در سال ۹۸ هم اینچنین شرایطی را دارد. ضمنا مقایسه نرخ محصول در نیمه اول سال های ۹۷ و ۹۸ نشان می دهد تفاوت قابل توجهی در اعداد وجود دارد. در این زمینه می شود میانگین ۶۵۰۰ تومانی را برای بهار و تابستان ۹۷ و همچنین متوسط قیمتی بیش از ۱۲۰۰۰ تومانی را برای بهار و تابستان ۹۸ مطرح کرد.

البته از ابتدای پاییز ۹۷ اعداد مربوطه تا اتمام سال صعودی و حتی در مقاطعی به طور جهشی بوده است

فروش گیاه رازیانه

فروش گیاه بادیان ایرانی به سراسر کشور

به غیر از اعداد قیمتی محصول، می توان به وضعیت فروش گیاه بادیان یا همان رازیانه به سراسر کشور نیز پرداخت. فعالیتی که در دوره های مختلف سال مدام صورت می گیرد و پخش آن تمام نقاط را در بر می گیرد.
از موارد استفاده گسترده در بین مردم می توان به استفاده های خانگی در قالب دمنوش یا طعم دهنده به منظور بهره مندی از فواید دارویی و همچنین عطر و طعم گیاه اشاره نمود.

فروش گیاه رازیانه

کشت انبوه رازیانه در مرکز رازیانه کشور

همدان به عنوان مرکز رازیانه ایران شناخته می شود. کشت سالانه انبوه و چند هزار تنی، بخشی از این دیار را تبدیل به پهنه وسیعی نموده که کار تولید و پخش آن به بازار داخلی و خارجی را بر عهده دارد.
خرید مستقیم با توجه به ویژگی های کیفی و قیمتی در دستور کار بسیاری خریداران قرار دارد. دورترین شهرها می توانند نیاز خود به این محصول را به راحتی از این ناحیه رفع نمایند.

فروش گیاه رازیانه فروش گیاه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

رازیانه همدان

فروش گیاه رازیانه با قیمت و کیفیت مطلوب

فروش گیاه رازیانه توسط دُرگیاه به همراه قیمت و کیفیت مطلوب از پایتخت تولید آن …

گیاهان دارویی دُرگیاه