گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , آبان ۱۸ ۱۳۹۸
خانه / رازیانه سبز / قیمت فروش رازیانه سبز درجه یک در سال ۹۸

قیمت فروش رازیانه سبز درجه یک در سال ۹۸

قیمت فروش رازیانه به عنوان محصولی ناب و ممتاز از نوه سبز درجه یک در سال ۹۸ در موضع تولید و کشت گیاه در همدان، در طی سال می تواند شرایط متفاوتی داشته باشد. به عبارت دیگر، همانند سال های قبل، شرایطی می تواند حاکم گردد که موجب تاثیر در بازار رازیانه و نرخ آن شود.

قیمت فروش رازیانه قیمت فروش رازیانه

خرید گیاه رازیانه از همدان

قیمت خرید گیاه رازیانه از همدان با دیگر مراکز تفاوت دارد. البته طبق یک موضوع سراسری همواره عواملی بروز نموده که بر وضعیت ریالی محصول در همه نواحی تاثیر داشته است. ولی در همه حال می توان آن را از قلب تولید با شرایطی مطلوب تر تأمین کرد.
به طور نمونه در سال گذشته در روزهای پایانی پاییز و آغازین زمستان که همزمان بود با افت نسبی قیمت رازیانه در موضع تولید، این امر بر دیگر بازارها نیز اثر داشت.
شرایط قیمتی این گیاه در ماه های باقی مانده از سال غیر قابل پیش بینی است. نباید نقش اساسی دوره تولید را نیز در بحث ریالی از یاد برد. چون طبق ادوار قبل، تاثیر مستقیمی بر بازار داشته است.

قیمت فروش رازیانه

چگونگی بازار رازیانه و تولید آن در سال ۹۸

اگر از فعالان در مورد اینکه چه سال هایی رونق مطلوبی را در خصوص رازیانه تجربه کرده اند سوال کنیم، قطعا سال یا سال هایی را بیان خواهند کرد که از شرایط آن راضی بوده اند.
چگونگی بازار رازیانه و شرایط پیرامون میزان و نحوه تولید در سال ۹۸ هم خاص این سال بوده و به عنوان دوره ای که تولیدکنندگان نسبت به آن نظری مثبت یا منفی خواهند داشت، می گذرد.
موضوعی که می توان به آن اشاره نمود در خصوص نوسان است که بسیاری امیدوارند تا شرایط سال قبل تکرار نشود.

قیمت فروش رازیانه

نرخ فروش عمده رازیانه تازه در سال جاری

بررسی نرخ فروش عمده رازیانه می بایست در دوره های مختلف صورت بگیرد. دلیل آن هم تفاوت قیمت در ادوار گوناگون می باشد. به طور مثال در سال گذشته در هفته های نخستین سال، هر کیلو رازیانه سورت عمده ای با همان قیمت اسفند ماه ۴۵۰۰ الی ۵۰۰۰ تومان عرضه می شد.
با نزدیک شدن به پایان فصل نخست سال سیر صعودی بهای آن آغاز شد. در پایان تابستان و روزهای منتهی به شروع برداشت محصول، هر کیلو به بیش از ۹۰۰۰ تومان رسید.
اوج قیمت ۱۰ ماهه نخست سال قبل در آبان ماه بروز نمود. در مقطعی از این ماه قیمت رازیانه در همدان به افزون بر ۱۲۰۰۰ تومان هم رسید.

 قیمت فروش رازیانه

عرضه رازیانه یا بادیان مرغوب در بازار

عرضه رازیانه مرغوب استان همدان، به عنوان یکی از بخش های برجسته بازار گیاهان دارویی استان محسوب می شود. محلی که فروش بادیان مرغوب و سبز ایران همواره در طول سال در آن جریان دارد. در بازار کشور شاهد داد و ستد انواع فراورده های گیاه در کنار تخم رازیانه می باشیم. ارقامی که ذکر می شود مربوط به توزیع رازیانه در مرکز تولید آن است.
دُرگیاه بادیانه را از قطب تولید در همدان به سراسر شهرهای ایران ارسال می نماید. با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، انواع کیفی محصول نیز در صورت تقاضای خریداران عرضه می گردد. اغلب خریداران به منظور حداکثر بهره مندی از فواید گیاه، در پی خرید نوع با کیفیت آن می باشند.

قیمت فروش رازیانه

قیمت فروش رازیانه سبز و خشک ایرانی

رازیانه خشک ایرانی را به طور کلی یا جزئی از همه شهرها می توان تهیه کرد. قیمت فروش رازیانه سبز و درجه یک در ماه های قبل، مبلغی بیش از ۱۱۰۰۰ تومان بوده است.
که نسبت به زمان مشابه یک سال قبل، افزایش را نشان می دهد. البته سال گذشته در چنین روزهایی مسیر ریالی آن صعودی شده بود. و در روزهای بعد از اتمام عملیات برداشت، به اوج خود در سال رسید.
به علل تغییرات بهای مذکور در مطالب قبلی پرداختیم.

قیمت فروش رازیانه

بهای هر کیلو رازیانه عمده در تهران، مشهد و شیراز

اگر دقت نماییم، متوجه این مسأله می شویم که رازیانه همدانی در بازارهای مطرح کشور همچون اصفهان، تبریز، تهران، مشهد و شیراز جایگاهی را کسب نموده که به گذشته های دور بر می گردد. این نقاط خود به عنوان پخش کننده عمده رازیانه خصوصا به شهرها و حتی استانهای همجوارخود نیز می باشند.
بهای هر کیلو رازیانه به صورت عمده در بازارهایی که نام برده شد و جزو بزرگترین بازارهای کشور هستند، دارای تفاوت هایی است. در این میان بسیاری خریداران ساکن شهرهای کوچک و بزرگ در تمام چهار گوشه ایران، صرفا رازیانه مورد نیاز را همدان می خرند.

قیمت فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده رازیانه

خرید عمده رازیانه سبز همدان از دُرگیاه

انجام خرید عمده رازیانه توسط خریدارهایی که همدان را به عنوان قلب تولید گیاه رازیانه …

گیاهان دارویی دُرگیاه