گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , آبان ۱۸ ۱۳۹۸
خانه / دُرگیاه / قیمت رازیانه در سال ۹۸

قیمت رازیانه در سال ۹۸

قیمت رازیانه در سال ۹۸ از نرخ میانگین ۱۲۰۰۰ تومان آغاز گردید و در فصل تابستان به بیش از ۱۲۵۰۰ تومان نیز رسید. در ادامه نیز مقطع تولید اثر خود را بر نرخ جدید آن گذاشته و بازار نیز بر همین مبنا ارقام قیمتی را تعیین می نماید.  اعداد ذکر شده مرتبط با فروش عمده محصول در اقلیم تولید انبوه می باشند.

قیمت رازیانه در سال 98

بازار رازیانه در سال ۹۸ چگونه است

چگونگی و رونق بازار رازیانه طی سال ۹۸ مسأله ای است که برای تمامی فعالان مربوطه مهم می باشد. در کل، طی دهه اخیر داد و ستد این گیاه دارویی شرایط مطلوبی نسبت به قبل داشته است. اما رضایت کشاورزان و تولیدکنندگان آن، در این سال ها یکسان نبوده است.
دلایل مختلفی را در این راستا می توان ذکر نمود. نظیر نوسان حجم تولید در سال های مختلف و همچنین قیمت های ناخوشایند برای کشاورزان.
جهت تحلیل و بررسی بازار رازیانه در سال ۹۸ نیز باید کلیه جوانب را مورد ارزیابی قرار داد. تولید مطلوب رازیانه اثر مستقیمی نیز بر وضعیت بازار فرآورده های آن دارد. ماه های آغازین این سال شرایط محصول در بازار، در ادامه روند وضعیت آن در سال گذشته می باشد تا اینکه دوره برداشت ۹۸ فرا برسد.

قیمت رازیانه در سال 98 قیمت رازیانه در سال 98

روند قیمت رازیانه در سال ۹۸

نظر به گمانه زنی های موجود در خصوص نرخ بعضی گیاه های دارویی همانند قیمت رازیانه در سال ۹۸ طی ماه های پیش رو در بازار، باید گفت که این اظهار نظرها مبنای درستی ندارند. از برجسته ترین موارد موثر در وضعیت قیمتی محصول معطر رازیانه، حجم تولید می باشد. که در روزهای مربوط به برداشت و بعد از این ایام مشخص می شود.
نکته ای که در ماه های اخیر در مورد بهای رازیانه سبز ایرانی پیش آمد و به قطعیت می توان آن را مطرح نمود، نمودار نسبتا صعودی قیمت در نیمه اول سال بوده است. که البته به جز روزهای پایانی پاییز و آغازین زمستان ۹۷، از ابتدای خرداد ماه ۹۷ تا پایان ۶ ماهه نخست ۹۸، روند ذکر شده صعودی بوده است.
در دو سال اخیر را که نقطه آغازین آن میانه سال ۹۶ بوده است، می توان انواع اعداد را در خصوص ارزش ریالی رازیانه سبز ایرانی در بازار فروش عمده ای ملاحظه نمود. ارقامی کمتر از ۴۵۰۰ تومان تا بیش از ۱۳۰۰۰ تومان.

قیمت رازیانه در سال 98

خرید رازیانه تازه از محل تولید در سال جاری

در دومین نیمه از سال، خرید رازیانه تازه از محل تولید آن توسط مشتریان مستقر در شهرهای دور و نزدیک صورت می گیرد. عطر و طعمی خاص و دلپذیر، به این گیاه سرشار از فواید متعدد، برجستگی دیگری بخشیده است.
در سال های اخیر، خریداری رازیانه صرفا توسط بازار داخلی صورت نگرفته است. بلکه مشتریان خارجی با علم به ویژگی های منحصر به فرد این گیاه دارویی پرخاصیت، جزو خریداران بوده اند.
ارسال این گیاه ارزنده از همدان به مقصدهای مختلف، به دلیل ویژگی فروش مستقیم، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت عمده رازیانه در همدان

پایه تعیین قیمت خرید رازیانه، بهای مربوط به ناحیه تولید آن می باشد. در ایران افزون بر ۹۰ درصد از کل رازیانه تولیدی مربوط به همدان بوده و در این استان کشت می گردد. با در نظر داشتن این امر، میتوان گفت قیمت بادیان ایرانی در بازار ابتدایی آن در استان مذکور مشخص می گردد.
دُرگیاه نیز اساس کار خود را ایجاد رضایتمندی و اعتماد خریداران می داند. که این مهم می تواند با عرضه محصولاتی باب میل و نظر مشتریان تحقق یابد.
طی روزهای قبل نرخ عمده هر کیلو رازیانه سورت فراتر از ۱۳۰۰۰ تومان بوده است. نظر به احتمال تغییرات، بهای روز را از طریق ارتباط با ما جویا شوید.

قیمت رازیانه در سال 98

فروش رازیانه خشک به بازار سراسر ایران

بازار گیاهان دارویی در سراسر ایران جزو خریداران بادیانه همدان هستند. فروش رازیانه خشک و سبز از این دیار به صورت مستمر در ماه های مختلف سال انجام گردیده و نواحی دور و نزدیک زیادی جزو مقصدهای مربوطه می باشند.
کانون تولید انبوه در غرب کشور دارای مرغوب ترین نوع بادیان کشور است. بهینه سازی فرآوری محصول، به دلیل قابلیت ها و کاربردهای بسیار متنوع، می تواند رونقی بیش از پیش یافته و در بازار داخل و خارج، شرایطی به مراتب مطلوب تر داشته باشد.

قیمت رازیانه در سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده رازیانه

بازار خرید رازیانه درجه یک

آیا از بازارهای خرید رازیانه در شهر خود با خبر هستید؟ آیا می دانستید که …

گیاهان دارویی دُرگیاه