گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , آبان ۱۸ ۱۳۹۸
خانه / رازیانه ایران / قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه سورت از ۴۷۰۰ تا ۱۲۹۰۰ تومان در فروش عمده از قطب تولید رازیانه ایران طی سال گذشته به بهایی بیش از ۱۳۰۰۰ تومان در ماه های گذشته رسید. هم اکنون می توانید به منظور اطلاع از بهای روز نیز با ما تماس بگیرید.

قیمت رازیانه

فروش رازیانه سبز به صورت عمده از قلب تولید

از همدان می توان به عنوان قلب تولید گیاه دارویی رازیانه سبز ایرانی نام برد که بیشتر از ۹۰ درصد آن را تولید و به بازار روانه می کند. فروش رازیانه عمده به صورت ارسال مستقیم بوده و از مبدأ تولید به دست خریدارها می رسد.
از جمله بازارهای شهری که علاوه بر خاستگاه تولید، رازیانه را به طور عمده نیز عرضه می کنند می توان به بازار تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و برخی دیگر از مراکز استان اشاره نمود.
با وجود امثال این گیاه دارویی بسیار ارزشمند از لحاظ خواص گسترده، می توان به جای مصرف داروهای شیمیایی جهت درمان و پیشگیری، که دارای عوارضی نیز می باشند، از بادیان سبز طبق نظر متخصصین امر استفاده کرد.
چندی است که رجوع به گیاهانی مانند رازیانه به دلیل افزایش آگاهی ها، بیشتر از قبل شده است.

 قیمت رازیانه

قیمت رازیانه در همدان طی سال های ۹۷ و ۹۸

قیمت رازیانه در همدان طی یک سال گذشته دارای رقم های مختلفی بوده است. ارزش ریالی بادیان طی سال های ۹۷ و ۹۸ تغییراتی داشته که فعالان در مورد آن مطلع می باشند.
هر کیلو رازیانه عمده به صورت سورت شده در کل ایام سال دارای رقمی بین ۴۶۰۰ تا بیش از ۱۲۰۰۰ تومان بوده است. در نیمه اول سال جاری نیز شاهد رقمی بالای ۱۲۵۰۰ تومان برای این محصول بوده ایم. ایام تولید خواهد توانست نقشی اساسی در ارقام جدید داشته باشد.
از مهمترین موارد در خرید انواع گیاه دارویی همچون رازیانه، قیمت و کیفیت آن می باشد. که تناسب این دو مورد در محصول مورد نظر، می بایست برای خریدار احراز گردد. بسیاری نیز پس از مشخص شدن قیمت، پیگیر کیفیت می شوند. در واقع اولویت داشتن این دو مورد در مشتریان مختلف متفاوت است.

قیمت رازیانه

خرید رازیانه تازه از محل تولید رازیانه ایران

امکان خرید رازیانه تازه از محل تولید آن برای همگان به آسانی فراهم می باشد. دُرگیاه رازیانه را از همدان به تمام نقاط کشورمان ارسال می نماید. عرضه این فراورده با قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب صورت می گیرد.
محل تولید رازیانه یا بادیانه ایران در عرصه ای مستقر در غرب کشور سالانه چند هزار تن از این گیاه ارزنده دارویی را پس از اینکه مرحله برداشت پایان یافت، بعد از امور سورتینگ و بسته بندی، راهی نقاط مختلف می کند.
مراکزی که پس از دریافت محصول، نسبت به انجام فراوری های مختلف اقدام می کنند، بسیارند. برخی موارد مورد اشاره از این قرار هستند:

  • عرق رازیانه
  • روغن رازیانه
  • پودر یا ادویه رازیانه
  • تولید اسانس
  • تولید دارو
  • مصارف مختلف در صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی
  • و …

قیمت رازیانه

نرخ رازیانه خشک در قطب تولید

همدان از دیرباز به عنوان مرجع و قطب تولید رازیانه کشور مطرح بوده که جایگاه پر آوازه ای از این لحاظ داشته است. هم اکنون هم حدود ۹۵ درصد از محصول در این دیار تولید می شود.
نرخ رازیانه خشک در محوریت آن در حال حاضر بالغ بر ۱۲۰۰۰ تومان است. البته با توجه به احتمال تغییرات ارقام قیمتی به دلیل شرایط تولید پیش رو، بابت اطلاع از بهای قطعی با ما ارتباط بگیرید.
سالیانه چند هزار تن از این محصول کشت می شود. تا بازار داخلی و بین المللی بتوانند از این گیاه سرشار از فایده بهره مند گردند.
مشتریان خارجی نیز به خوبی از مرغوبیت رازیانه ایران آگاه هستند و بسیاری از آنان به طور ثابت خریدار این محصول نفیس ایرانی اند. در داخل کشور نیز در حوزه های مختلفی مصرف گردیده و مورد استفاده های گوناگون قرار می گیرد.

قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

مرکز بزرگ خرید و فروش رازیانه ایران

خرید و فروش رازیانه در قطب تولید و مرکز بزرگ رازیانه ایران با قیمت هایی …

گیاهان دارویی دُرگیاه